ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ми високо цінуємо та поважаємо конфіденційність особистої інформації наших користувачів. Використовуючи в роботі з Інтернет-ресурсами всі доступні можливості мережі, Ви можете бути спокійними на рахунок збереження особистої інформації.

Дані, які користувачі надають при заповненні реєстраційної форми або під час інших маніпуляцій, застосовуються тільки в обумовлених в "Договорі публічної оферти" випадках. Переважно, особиста інформація використовується в цілях підготовки спеціальних Продуктів і Послуг.

Необхідні для сервісу дані - це ті пункти, які заповнюються в формі замовлення, а саме Ім'я та Телефон, e-mail, адреса доставки. Таким чином, користувач добровільно погоджується на отримання дзвінка від кур'єра Продавця.

Покупець дає свою згоду Продавцю на збір, обробку, накопичення персональних даних (Ім'я та Телефон, e-mail, адреса доставки), а також передання їх третім особам виключно з ціллю та в межах забезпечення Продавцем виконання обов’язків покладених на нього відповідно до умов договору публічної оферти.

Мета збору особистої інформації.

Інформація про користувача використовується для підтвердження і доставки замовлення. Ім'я, яке вказується в реєстраційній формі, необхідно для особистого звернення.

Персональні дані Покупців збираються з метою виконання умов договору публічної оферти, дотримання норм у сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері реклами.

Вся надана інформація не передається третім особам. Винятком з правила може бути тільки виконання вимог законодавства, що передбачено в Угоді. Особисті дані користувачів зберігаються на спеціальних серверах, де вся інформація захищена і може використовуватися тільки в зазначених Угодою випадках.

Захист персональних даних

Для забезпечення конфіденційності інформації про користувачів застосовуються різні заходи безпеки, в тому числі адміністративні, управлінські та технічні. Кожен співробітник нашої компанії усвідомлює всю важливість дотримання необхідних заходів контролю, а також норм і вказівок, прийнятих в Угоді.

Але, не дивлячись на високий рівень забезпечення збереження ваших персональних даних, користувачеві також необхідно дотримуватися певних правил. Працюючи в Інтернеті, будьте обережні і не поширюйте свої особисті дані.

Наші розробники роблять все можливе, щоб запобігти можливості витоку інформації, необґрунтованого використання і зміни персональних даних. Але 100% гарантії не може надати жоден інтернет-сервіс, так як від незаконного злому системи не застрахований ніхто. Хакерська атака може створити умови для отримання даних іншими людьми.

Якщо певні пункти політики конфіденційності будуть змінюватися, то всі користувачі отримають сповіщення про дані зміни на свою електронну пошту. Для з'ясування якихось питань безпосередньо з адміністрацією сайту, можна відправити лист за наступною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..